جراحی زیبایی بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی در تهران : امروزه تقاضا برای جراحی زیبایی بینی بسیار زیاد می باشد به همین علت افراد برای انجام جراحی بینی به دنبال یک جراح بینی خوب هستند تا با مراجعه به او بهترین نتیجه را از جراحی بینی به دست آورند.

به این نکته توجه داشته باشید که در جراحی زیبایی بینی انتخاب بهترین جراح بینی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

جراحی زیبایی بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟

  • برای انتخاب بهترین جراح بینی شما می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جراح بینی خوب را جستجو نمایید.
  • پس از انتخاب جراح بینی مورد نظر برای مشاوره به مطب او رفته و درباره انتظار خود از جراحی بینی صحبت کنید تا او بتواند به خوبی شما را راهنمایی نماید.
  • به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که بینی گوشتی دارید به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنید که سابقه جراحی بینی گوشتی را داشته باشد.

کسانی که قصد انجام عمل زیبایی بینی ، را دارند باید دقت کنند که خواسته آن ها از جراحی بینی معقول و منطقی باشد و به این امر توجه کنند که با انجام عمل زیبایی بینی معجزه نمی شود و تنها علاوه بر کوچک تر شدن بینی ایرادات آن نیز برطرف می شود.

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

برای انجام جراحی زیبایی بینی در تهران ، سه مدل وجود دارد که با نام های جراحی بینی طبیعی ، جراحی بینی فانتزی ( عروسکی ) و جراحی بینی نیمه فانتزی شناخته می شوند که هر یک از آن ها شکل ظاهری و ویژگی مخصوص به خود را دارند.

معمولا جراحی بینی طبیعی ، در بین آقایان طرفداران بیشتری نسبت به بانوان دارد.

در حین انجام جراحی بینی طبیعی ، طبیعی به نظر رسیدن فرم ظاهری بینی از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار است و جراح بینی دقت می کند اندازه بینی بیمار بیش از اندازه کوچک نشود و متناسب با دیگر اعضا صورت باشد.

با توجه به موارد ذکر شده ، افرادی که بینی آن ها گوشتی است ، کاندید مناسبی جهت انجام جراحی بینی طبیعی می باشند چرا که با توجه به خصوصیات بینی گوشتی نمی توان تغییرات بسیاری در آن اعمال کرد و آن را بسیار کوچک کرد.

بهترین جراح بینی استخوانی

قوز یا برآمدگی ، پوست نازک و غضروف محکم از ویژگی های بینی استخوانی می باشد.

یکی از عوامل تاثیر گذار در نتیجه عمل زیبایی بینی ، پوست بینی می باشد ؛ بینی های استخونی به علت داشتن پوست مناسب نتیجه مطلوبی از جراحی زیبایی بینی دریافت می کنند اما در برخی از موارد پوست بینی بسیار نازک می باشد ، در این صورت جراح بینی در حین عمل زیبایی بینی با مشکل رو به رو می شود چرا که ریزترین ایرادات بینی در پوست نازک قابل رویت می باشد و درنتیجه عمل این نوع از بینی ها نیازمند دقت بالای جراح بینی است.

مدل بینی فانتزی و نیمه فانتزی ، برای افرادی که بینی آن ها استخوانی است بسیار مناسب می باشد زیرا در بینی های استخوانی می توان تغییرات بسیاری را اعمال کرد بنابراین افرادی که بینی آن ها استخوانی است نتیجه خوبی از جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی دریافت می کنند.

برخی از بیماران در این باره نگران هستند که بعد از گذشت مدتی از عمل زیبایی بینی ، قوز بینی آن ها برگردد در این باره باید بگوییم که امکان برگشت قوز یا برآمدگی بینی های استخوانی بعد از عمل بینی وجود ندارد بنابراین نگران این مسئله نباشید.

همانطور که گفته شد جراح و پوست بینی دو عامل تاثیر گذار در نتجیه جراحی زیبایی بینی هستند یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در نتیجه جراحی زیبایی بینی ، رعایت نکات بعد از آن می باشد بنابراین بیماران باید دوره نقاهت عمل بینی را با دقت بگذرانند ؛ برای مطالعه نکات بعد از عمل بینی ، می توانید مقاله مراقبت های بعد از جراحی بینی را مطالعه کنید.

جراحی زیبایی بینی در تهران

جراحان بینی ، بینی را بر اساس ویژگی های استخوان و پوست به دو دسته بینی گوشتی و بینی استخوانی تقسیم کرده اند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان و غضروف محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی یا عروسکی ، نیمه فانتزی را انتخاب کند.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت و غضروف ضخیم باشد، این نوع بینی همچنین در اطراف سوراخ های بینی دارای غدد چربی فراوان می باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی گوشتی بهتر است مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند تا نتیجه ایده آلی را به دست آورند.

انواع روش های جراحی بینی به شرح ذیل می باشد:

برای انجام جراحی زیبای بینی دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته وجود دارد.

  1. در رینوپلاستی بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود، مدت زمان جراحی بینی به روش بسته حدود 15 دقیقه کمتر از جراحی بینی به روش باز می باشد.
  2. در جراحی بینی باز یک برش کوچک برای جدا کردن پوست از استخوان بر روی کلوملا ایجاد می شود و سپس جراح بنی یتغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می کند.

قیمت جراحی زیبایی بینی در تهران چقدر می باشد؟

باید بگوییم قیمت جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد جراح بینی ، هزینه های بیمارستان و پرسنل آن و غیره تعیین می شود.